Cutie de bijuterii GRATUITA si livrare in 24 de ore

Safari Elixir 90ml - Apa de Parfum, unisex

Athoor Al Alam
142,00 Lei 109,99 Lei

Parfum arăbesc original unisex de la Athoor al Alam
 

Categorie olfactiva: Fructat - Vanilat - Dulce
 

Note de varf: Piersica, Portocala rosie, Cardamom, Heliotrop
 

Note de mijloc: Rom, Coniac, Iasomie
 

Note de baza: Frunze de paciuli indonezian, Vanilie, Lemn de santal, Boabe de tonka, Benzoina, Cashmir, Styrax, Labdanum, Vetiver

_

Stoc epuizat

Durata de livrare: 1 zi lucratoare

Cod Produs: Athoor44 Ai nevoie de ajutor? 0721 987 882
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)

Safari Elixir nu este doar un parfum, este o călătorie prin lumea simțurilor. Inspirați și simțiți parfumul îmbătător, catifelat al mierii, împletit cu prospețimea piersicii și a portocalei sanguine siciliene, trezește-ți simțurile ca o melodie la care nu poți rezista.
Dar acesta este doar începutul. Inima parfumului ascunde o aventură și mai mare: parfumul ascuțit al ierburilor se combină cu notele dulci-alcoolice de rom și coniac pentru a crea o armonie excentrică care face acest parfum incredibil de unic.
În cele din urmă, Safari Elixir își încheie simfonia muzicală cu paciuli cald și picant, lemn de santal matur ascuțit, labdanum aromat și un val de vanilie dulce. Vă va transporta în cele mai îndepărtate colțuri ale senzualității interioare și vă va lăsa o impresie inconfundabil de puternică.
Pregătește-te să explorezi necunoscutul cu acest parfum hipnotic.

 Acest parfum, acest elixir aromatic reprezintă o sinfonie a esențelor fine, o poveste a pasiunii și eleganței rafinate.Safari Elixir deschide cortina aromatică cu un buchet vibrant de piersică, portocală cu sânge, cardamom și heliotrop. Această deschidere captivantă îți mângâie simțurile și te transportă într-un peisaj olfactiv exotic, pregătindu-te pentru o experiență inedită.
Safari Elixir nu este doar o reinterpretare, ci o creație originală care redefinește conceptul de lux olfactiv. Acest parfum devine nu doar o esență, ci un elixir al pasiunii și eleganței.


 

Categorie olfactiva: Fructat - Vanilat - Dulce
 

Cantitate: 90 ml

 

INGREDIENTE:
 

Note de varf: Piersica, Portocala rosie, Cardamom, Heliotrop

 

Note de mijloc: Rom, Coniac, Iasomie

 

Note de bază: Frunze de paciuli indonezian, Vanilie, Lemn de santal, Boabe de tonka, Benzoina, Cashmir, Styrax, Labdanum, Vetiver
 

 
  • 100% Original, Made in Dubai, UAE (Emiratele Arabe Unite)
  • Longevitate (persistență) ridicată și siaj mare. 
  • Sigilat, în cutie proprie, ideal pentru cadouri !
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.

Suport clienti L-V 08:30 – 17:30

0721 987 882 office@amunis.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!